Zielona Szkoła w Okunince? 11 powodów, dla których warto wybrać Niebieskie Migdały!

utworzone przez | maj 17, 2023 | Artykuły | 0 komentarzy

Niebieskie Migdały w Okunince to miejsce wręcz skrojone na potrzeby szkolnych wycieczek, wyjazdów i zielonych szkół. Od lat gościmy w swoich progach zorganizowane grupy dzieci i młodzieży, spędzające świetny czas w naszym Klubie nad Jeziorem Białym. Dowiedz się dlaczego warto zorganizować szkolną wycieczkę razem z nami!

Rodzinny Klub Wypoczynkowy “Niebieskie Migdały” od lat specjalizuje się w obsłudze grup zorganizowanych dzieci i młodzieży. Dysponujemy aż 120 miejscami w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami, TV i balkonem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, doskonale wiemy jak zadbać o to, by pobyt w Okunince był bezpieczny, ciekawy i po prostu – sprawiał dzieciom frajdę! Poniżej 11 najważniejszych powodów, dla których warto zorganizować wycieczkę szkolną lub zieloną szkołę właśnie u nas!

1. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu!

Jedną z naszych największych zalet jest to, że wszystko czego potrzebują dzieci, rodzice, opiekunowie czy nauczyciele, znajduje się na miejscu! Mamy na myśli zarówno pokoje noclegowe, jak również strzeżony basen, restaurację, plac zabaw, salę sportową, własną plażę z leżakami i wypożyczalnię rowerów!

2. Po pierwsze, bezpieczeństwo!

Dzięki temu w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo dzieci, ich rodzice i opiekunowie mogą spać spokojnie. Obiekt jest miejscem zamkniętym. Nasz Klub jest monitorowany, a w każdym pokoju znajduje się czujnik dymu. Pokoje usytuowane są na parterze i 1 piętrze. Basen jest strzeżony – nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży czuwa wykwalifikowany ratownik.

3. Sprawna organizacja pobytu

Dzięki temu, że od lat przyjmujemy w naszych progach wycieczki szkolne, doskonale wiemy czego potrzebują opiekunowie dzieci. Na chaos i dezorganizację nie ma tu miejsca! Pomagamy nauczycielom zorganizować na miejscu wszystko, czego potrzebują, tak aby również dla nich wypoczynek nad Jeziorem Białym stanowił przyjemność i frajdę. Więcej na temat naszych możliwości w tym zakresie dowiesz się z artykułu: Przepis na udaną zieloną szkołę w woj. lubelskim – Niebieskie Migdały zapraszają!

4. Super zajęcia z animatorem

Dzięki wsparciu animatorów, uczestnicy wycieczek i zielonych szkół z pewnością nie będą się u nas nudzili, a opiekunowie zaznają chwili odpoczynku od obowiązków 😉 W cenie pobytu odbywają się u nas zajęcia dla dzieci i młodzieży z wykwalifikowanym animatorem. W zależności od potrzeb, mogą to być zajęcia sportowe, zręcznościowe, edukacyjne czy integracyjne, pozwalające budować pozytywne relacje w grupie.

5. Smaczne i zdrowe posiłki w Restauracji Migdałowej

Dzieciom oraz ich opiekunom serwowane są pożywne i smaczne posiłki w naszej Restauracji Migdałowej. Dbamy o wysoką jakość dań znajdujących się w naszym menu. Chętnie również dostosowujemy je do potrzeb poszczególnych uczestników. Na życzenie, przygotowujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe lub bezlaktozowe, tak aby również pod tym względem, każdy czuł się u nas komfortowo.

6. Strzeżony basen

Nasz basen to prawdziwy “gwóźdź programu”! Jako jedyni w okolicy dysponujemy krytym (w razie potrzeby) basenem o długości 25 metrów z wydzielonym, płytkim brodzikiem dla najmłodszych. Basen jest strzeżony przez ratownika. Zapraszamy na doskonałą, wodną zabawę!

7. Atrakcje na miejscu

Jedną z niewątpliwych zalet Niebieskich Migdałów jest to, że dysponujemy bardzo dużą liczbą atrakcji na miejscu. Poza wspomnianym kompleksem basenowym, posiadamy salę sportową, siłownię zewnętrzną, boisko do gry w siatkówkę plażową oraz miejsce na ognisko. Dla najmłodszych przygotowaliśmy piaskownicę pod palmami oraz place zabaw. Wieczorami, często organizujemy kino letnie.

8. Zajęcia dodatkowe

Dzięki współpracy z naszymi partnerami, organizujemy na życzenie wiele dodatkowych zajęć. Mogą to być aktywności, takie jak zajęcia Eduball, zajęcia w parku linowym czy turniej łuczniczy z nagrodami. Zapraszamy również na niezwykle ciekawe warsztaty garncarstwa, rzeźbiarstwa oraz rękodzieła. Organizujemy też zajęcia z jogi, psychomotoryki oraz Eduballa.

9. Ciekawe wycieczki

Aby urozmaicić pobyt w naszym Klubie, proponujemy naszym gościom wycieczki naszym eko-meleksem Migdałkiem. Wycieczka trwa ok. 1,5 godziny, a jej trasa obejmuje malownicze okolice Jeziora Białego. Oprócz pobliskich wypraw meleksem, organizujemy również nieco dalsze wycieczki turystyczne obejmujące m.in. zwiedzanie Chełma, Włodawy, Lublina, Poleskiego Parku Narodowego czy muzeum w Sobiborze. Nasze wypady stanowią doskonałą okazję do podziwiania i bliskiego obcowania z żywą przyrodą – jeziorem, lasem czy żyjącymi w swoim naturalnym środowisku zwierzętami.

10. Udogodnienia dla edukacji domowej

Edukacja domowa zyskuje coraz większą popularność, a rodzice i organizatorzy zajęć edukacyjnych w domu, chętnie wybierają się na krótsze lub dłuższe wycieczki, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Zapraszamy mniejsze grupy dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, aby mogli spędzić u nas rozwojowy czas korzystając z przyrodniczych dobrodziejstw regionu!

11. Konkurs dla szkół

Jakby tego wszystkiego było mało, uczestnicy pobytu w naszym Klubie mogą wygrać super nagrody dla swojej szkoły. Każda grupa szkolna, która spędzi u nas minimum 3 noce i umieści na swojej stronie www lub profilu szkolnym na Facebooku relację foto/video z pobytu, weźmie udział w konkursie, w którym nagrodą główną są stroje sportowe o wartości 2000 zł!

Regulamin konkursu możesz pobrać pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie związane z organizacją wypoczynku dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych czy zielonych szkół. Do usłyszenia 🙂

Recepcja, tel: 609 005 622, mail: recepcja@niebieskiemigdaly.com

Manager Marketingu i Sprzedaży, tel: 532 248 686, mail: marketing@niebieskiemigdaly.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content