Okuninka – atrakcje dla każdego!

Rodzinny Klub Wypoczynkowy Niebieskie Migdały to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak również ci, którzy preferują przyjemne leniuchowanie. Dysponujemy szeregiem różnorodnych atrakcji dla dzieci oraz wykwalifikowaną kadrą animatorów. Ośrodek jest monitorowany, tak by każdy nasz gość czuł się w czasie urlopu bezpiecznie.

WYBRANE ATRAKCJE

KOMPLEKS
BASENOWY

ATRAKCJE
SPORTOWE
ATRAKCJE
DLA DZIECI
WYCIECZKI
MELEKSEM MIGDAŁKIEM
LEKCJE
WINDSURFINGU
PARK LINOWY
W OKUNINIE I INNE

KOMPLEKS BASENOWY

Dla tych, którzy mają ochotę na aktywny wypoczynek w wodzie, oddajemy do dyspozycji basen o długości 25 metrów. Kompleks wodny jest strzeżony. Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwa wykwalifikowany ratownik. Woda jest podgrzewana, a rozsuwany dach umożliwia korzystanie z obiektu nawet podczas deszczowej pogody.

Nasi najmłodsi goście mogą korzystać z płytkiego brodzika ze zjeżdżalnią. Animatorzy prowadzą z dziećmi zabawy w wodzie z elementami nauki pływania. Odpowiednie kwalifikacje prowadzących gwarantują doskonałą i bezpieczną zabawę.
Korzystanie z kompleksu basenowego jest bezpłatne dla wszystkich gości Niebieskich Migdałów. W sezonie wysokim basen jest dostępny cały czas. Podczas pobytu w maju, wrześniu lub październiku, gdy temperatura w nocy jest bardzo niska, basen może być wyłączony z użytku.

Atrakcje sportowe

W naszym kompleksie znajduje się siłownia zewnętrzna, boisko do gry w siatkówkę plażową, sala sportowa oraz basen z plażą w tropikalnym stylu. Dostępne tereny zielone stanowią doskonałe miejsce do rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu. W sezonie wysokim organizujemy animacje dla dzieci i turnieje sportowe z nagrodami. Za dodatkową opłatą można skorzystać z wypożyczalni rowerów i zwiedzić okolicę korzystając m.in. ze szlaku rowerowego Green Velo. W ofercie wypożyczalni są dostępne także foteliki rowerowe dla dzieci.

Wycieczki meleksem Migdałkiem

Z powodu wyjątkowego położenia klubu, proponujemy naszym gościom liczne wycieczki po rozmaitych zakątkach Polesia. Ekologicznym meleksem Migdałkiem można zwiedzić nie tylko urokliwą okolicę Jeziora Białego. Z pewnością warto zobaczyć również jezioro Glinki, Orchówek, Starorzecze Bugu oraz Starą Kiszarnię, która znajduje się tuż przy granicy z Białorusią.

Aby skorzystać z turystycznych atrakcji, warto zaplanować wycieczkę wcześniej i dokonać rezerwacji w Migdałowej recepcji.

Koszt wycieczki (ok 1,5h):

– Dorośli 17 PLN

– Dzieci 14 PLN

… a także

Z uwagi na indywidualne potrzeby gości, pomagamy zarówno gościom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym zaplanować wymarzony wypoczynek. Lekcje windsurfingu, zabawa w parku linowym w Okunince, wycieczki turystyczne po Włodawie, Lublinie, Chełmie, a także zwiedzanie muzeum w Sobiborze i Poleskiego Parku Narodowego. To wszystko leży w zasięgu naszych możliwości!

Dla grup zorganizowanych prowadzone są bardzo ciekawe warsztaty z garncarstwa oraz rzeźbiarstwa. Chętnie podpowiemy, w jaki sposób dojechać do wybranego miejsca. Dysponujemy również bazą instruktorów o różnej specjalizacji. A wszystko po to, by każdy nasz gość czuł się swobodnie, a wypoczynek przebiegał przyjemnie i bezproblemowo.

Jeśli planujecie zorganizować w naszym klubie imprezę okolicznościową, warto rozważyć współpracę z lokalnymi podwykonawcami. Dysponujemy bazą sprawdzonych wodzirejów, zespołów muzycznych, DJ-ów oraz animatorów dla dzieci, którzy dołożą wszelkich starań, by zaproszeni goście mogli skupić się tylko i wyłącznie na dobrej zabawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Skip to content